Про нас

Привет!

Привіт!

Познайомимося ?! Мюслімікс – невеликий сімейний бізнес родом з Харкова. Одного з найкрасивіших міст України, великому науковому, промисловому і студентському центрі, першої столиці України. І це велика відповідальність. Ідея готувати гранолау зародилася ще навесні 2016 роки (ми були одні з перших в Україні). До втілення пройшло майже півроку. А почалося все з того, що в якийсь момент життя, починаєш замислюватися над тим, що ти їси? Якого вона (їжа) якості, скільки в ній користі або навпаки шкоди. Як зробити свою їжу максимально корисною, як то кажуть – вичавити по-максимуму.

А гранола, мюслі і каші – це якраз той варіант їжі, яку можна збалансувати за смаком і корисності. Тут можна дати волю фантазії і експериментувати зі смаками і наповненням. Вівсянка дуже корисний і універсальний продукт. Є любителі вівсяних каш, але основне перевагу клієнти віддають Гранолі (запеченої з медом вівсянці). Вона хрустка, в міру солоденька і, природно, більш смачна.

Самий початок проекту – завжди найскладніше. Назва, логотип, дизайн, упаковка, сайт, постачальники, технології і т. д. – було складно! Конкуренція божевільна, але ми беремо відмінною якістю, ексклюзивним наповненням, різноманітністю асортименту. А також індивідуальним підходом до кожного клієнта. Завдяки чому, у нас сотні постійних вдячних клієнтів.

Ми постійно розширюємо наш асортимент. Тепер це не тільки гранола. Корисний шоколад без цукру та інші натуральні солодощі – це те, що ми робимо для вас з любов’ю і турботою про ваш здорове харчування.

Заходьте частіше до нас на сайт, вибирайте найулюбленіше і смачне, а про якість і користь подбаємо ми. Будьте здорові і щасливі!